99 The Download
0 Comment
15.12.2019 Upload date

10 Joseph Delaney - Hayaletin Kanı -Cp

Bilim Kurgu

FILE TYPE: pdf FILE SIZE: 3 MB

Tüyler ürperten bir efsanenin kapılarını aralayan "Wardstone Günlükleri", korkunun soğuk gölgesini ensenizde hissettirmeye devam ediyor. Çevrildiği her dilde satış rekorları kıran muhteşem serinin 10 kitabı...
Kan Gövdeyi Götürüyor!

İngiliz yazar Joseph Delaney’in, milyonlarca okuru peşinden sürükleyen Wardstone Günlükleri serisinin onuncu kitabında Tom ve ustasının, Şeytan ve hizmetkârlarıyla giriştiği nefes kesen mücadele kaldığı yerden devam ediyor.

Dünya çapında elde ettiği geniş satış başarısı ile çağdaş fantastik ve korku edebiyatının klasikleri arasında gösterilmeye başlanan Wardstone Günlükleri’nden kanınızı donduracak yepyeni bir hikâye daha: Hayaletin Kanı.
Bu macerada, yedinci oğlun yedinci oğlu olan Tom Ward için süre hızla tükeniyor. Şeytan’la son savaşı gün geçtikçe yaklaşırken, Hayaletin Çırağı görevinde hiç bulunmadığı kadar sadece kalıyor. Şeytan en sert hizmetkârını Tom’un peşine takmış durumda: Vampir Tanrı. Üstelik bu dehşetengiz hizmetkâr Tom’un şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir canavara benzemiyor…

Dünya karanlığın esareti altında. Ailelerin parçalandığı, kardeşin kardeşi öldürdüğü, açlığın, hastalığın ve adaletsizliğin hüküm sürdüğü karanlık bir dünya… Şeytan’ın hizmetkârları her noktayı ve herkesi ele geçirmiş durumda. Birilerinin buna dur demesi gerek: Tom Şeytan’ı yoktur etmeli!..

“Uyarmadı demeyin, bu kitaplar gerçekten korkutucu.”
The Times