319 The Download
0 Comment
15.12.2019 Upload date

14 Joseph Delaney - Hayaletin Cadıları

Bilim Kurgu

FILE TYPE: pdf FILE SIZE: 3 MB

Yoksa kulaklarınızın zarını delmeye çalışan bu dehşet verici çığlık Öcü Cadısı’ndan mı geliyor?..

Hiç merak ettiniz mi, Hayalet sivri burunlu ayakkabılar giyen kızlara neden güvenmez? Ya da Grimalkin neden Malkinlerin ‘katil cadı’sıdır?..

Şiirsel anlatımıyla korku edebiyatında bir başyapıta dönüşen 10 üç kitaplık “Wardstone Günlükleri” serisinde tanıma fırsatı yakaladığınız korkunç cadıların dizi dışı hikâyeleri ilk defa özel bir kitapta toplanıyor.

Dünya çapında geniş bir fenomene dönüşen ve başrollerini Julianne Moore ile Jeff Bridges gibi Hollywood yıldızlarının paylaştığı “Yedinci Oğul” filmine ilham verici “Hayalet” dizisinin yazarı Joseph Delaney’in kaleme aldığı Hayaletin Cadıları kitabında‚ her bir tanesi birbirinden ürkütücü 5 hikaye yer alıyor. Üstelik bu hikâyeleri okuyabilmek için Hayalet kitaplarını tamamlamış olmak gerekmiyor. Yeni okurların seriye ısınmaları için inanılmaz bir İmkan sunan bu kitap diziden müstakil olarak okunabileceği gibi serinin müptelalarının kitaplıklarında mutlaka bulundurması gereken bir koleksiyon yapıtı olarak Hayalet efsanesini taçlandırıyor!..

Unutmadan tekrar hatırlatalım:
Bir cadıya yataklık etmek durumunda kalsanız bile siz siz olun ve lütfen karanlık bastıktan sonra bu kitabi okumayın‚ okutturmayın!