İlim servetten daha kıymetlidir. Çünkü, serveti sen korursun, halbuki ilim seni korur.

"Sana en büyük yararı öğretmek olan kütüphaneye bağış yapmak, sana tek bir yararı olmayan onca değersiz şeye para vermekten daha iyidir." (Yönetim)

Tüm Üyelerimiz (63386)

admin bot dev griffin-zs luc1d ryesilirmak 1bodbul abdullahunal adiloger admin aeryasar agri-04 ahmet1442 aihepkul ali-mustafa-top anpan apodundar ayniadam aysukur balca baybora bdurmus bekamorun berkd bigben bizce bozoglu byasar can can-ararat cbeytekin cem56 cnsmsek ddx13 denis deretarla derrida-27 doxab dtoguzhan2323 e-kitaphavuzu ebrut edninmansiz egea elektromer emredurmus erelnur erman erozgen ertugrul-3806 es2020 esrali01 esraonur evrenozer85 fable fafa2126 fazil fedley getus gigiloy gino goks06 griffin-zs hakud handenurece hbekler hulu hz-elf ibrahim-sbf icarus21 iiremkilic ilhanaks incilerinincisi irfane35 isletmecioz kayafurkan kediz kitapseverakkus kivancozturk kouros krtn lazio lidder liutaio luc1d madenadem maliergun memberaccount mentalist mihmanzade milbas mkmk90mk momurum muhammed-fatih muhammetyasiroz mustzsche nbkoc necmi nedretugur newjaneausten nonetheless omerburcu omerce orfeo orsan-onen ozera3298 ozgetublek profoundity qbak redif reggie ryesilirmak salvatore samet1375 sceyhan sefaturan6 sirivy smcakar snlaysee tasaltan theon3 trew53 tugcegirayy ukutay1 uzbekdaisy vardar-baris welldonemylord winstonsmith xberkanaydinx ymnelf zelcim zenenet ali00 alper-tolga arifastronom asim atlas2015 aurantiasapia basketbol23 batumlu busragul dilaraozturk diyez drrekless dusunen-adam ergor62 ezgiiiiii frigo gamzemiran gayeerkan04 gizemunlu6 gnl739 gunessayin hakan2003 ilgindoga kaynak ketahte kmlkrdgan likyali48 mazekara meltan meltem-reyhan omer-23 onderr ozentr ozr1224 piranhashakan renasbutimar1 ruhisu35 serifecnkr serrasorucu seydule socialcult tai tayfurcicek yns aaabayrak adnans ahmet16gunduz atib azzam baharalm baybarsutku bulmali burcut burhan777 cagr1 cakmaz21 cancetin0 canseven cessiebalik cora damlabayat ddilaradizdar dilanel dor12 dr-roux edanurr54 egelodos ekinkirlok erdemtaskiran feyzaa94 feyzayilldiz firsatciberko gdeniz isa-toprak kemalolcar koray-y kubrahh kvkozlem levent-karan lotus01 m-b mehlikasss mentat mustafadoganovr mystfar naretutku olcay-28 ozgear ozgemmm93 ozgzeynep ozi2020 petekdindar prssesy pskkitap rdwan48 rsimsek sdfark sebihek sebilekayaoglu seldaterzi sevda1 sgk23 ssss34 tarcin119 ugur35 voldem wixversa xesim yeldaaaa

Editörünün Önerileri

Sizler için tavsiye niteliğinde özel bir kaç kitap seçtim.

Tümünü Gör

Bağış Ne İşe Yarar Destekçilerimiz sayesinde ayaktayız, onlara bir ayrıcalık tanımasak olmazdı! BİZİ DESTEKLEYEN O GÜZEL İNSANLAR

Web sitemizde ziyaretçilerimiz yönetimimizin belirlediği bir indirme kotasına tabi tutulurlar. Her ziyaretçi için indirme sınırı 1 ile 10 arasında değişen bir limitten ibarettir. İndirme kotası aşıldığında indirme butonlarınıza süre eklenir. Aynı zamanda süre bitiminde butona tıkladığınızda süre ikiye katlanır, süre sona erdiğinde indirme sayfasına otomatik yönlendirilirsiniz. Bunu yapmamızın nedeni, web sitemizin ayakta kalabilmesi ve size daha sağlıklı bir yayın yapabilmek adına doğan ekonomik ihtiyaçlardır.

Bağış paketlerimizden herhangi birini satın aldığınızda, paketin süresi kadar hiç bir engelleme ve sınırlama ile karşılaşmadan özgürce hızlı bir şekilde indirme yapabilirsiniz. Bağış yapabilmek için web sitemize üye olmanız şarttır. Yaptığınız bağış ile tercih ettiğiniz üyelik tipi hesabınıza tanımlandıktan sonra kullanılabilir. Kullanım aşamasında üye girişi yapmış olmak durumundasınız.

Satın alma esnasında sizden istenen mail adresi yerine, web sitemize üye olurken kullanmış olduğunuz mail adresinin aynısını yazarsanız premium üyeliğiniz otomatik olarak onaylanır. Farklı yazıldığında tarafımızdan kontroller yapıldıktan sonra, ilgili üye tesbit edilip premium üyeliği tanımlanır.

Gelişmemiz İçin Bağış Çeşitlerimiz

20₺ Katkıda Bulun

1 Ay Kullanım Süresi

Reklamsız Temiz Link

Bekleme Süresi Yok

Anında Üyelik Onayı

İndirme Sınırı Yok

******

200 Mesaj Kutusu, Kotası

BAĞIŞ YAP
40₺ Katkıda Bulun

6 Ay Kullanım Süresi

Reklamsız Temiz Link

Bekleme Süresi Yok

Anında Üyelik Onayı

İndirme Sınırı Yok

******

500 Mesaj Kutusu, Kotası

BAĞIŞ YAP
60₺ Katkıda Bulun

1 Yıl Kullanım Süresi

Reklamsız Temiz Link

Bekleme Süresi Yok

Anında Üyelik Onayı

İndirme Sınırı Yok

Yayınlanmamışları İndirebilme +24751 E-Kitap

1000 Mesaj Kutusu, Kotası

BAĞIŞ YAP